Projekty"Fyzioterapiou k lepšiemu zdraviu"

Vďaka finančnému grantu vo výške 990 eur zdravotnej poisťovne Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti slovenska sme počas prvého polroka 2019 zakúpili nové a potrebné fyzioterapeutické pomôcky, ktoré sme následne pod odborným dohľadom fyzioterapeutky Mgr. Trusovej Alexandry aktívne využívali. Počas trvania projektu sme sa naučili zakúpene pomôcky správne využívať a spoločne sme si užili kopec zábavy.

"Túra po historicky významných miestach východu"

V lete 2018 sme nadviazali na minuloročné výlety, taktiež vďaka dotácii mesta Prešov sme pokračovali v poznávacích výletoch. Dotáciu vo výške 415 eur sme využili na úhradu cestovných nákladov a občerstvenia. navštívili sme Archeopark v Hanušovciach nad Topľou, Bardejovské kúpele a Červený kláštor. Poznatky, ktoré sme sa na výletoch naučili sme následne preniesli aj do našich výtvarných prác.

"Túra po hradoch a kaštieľoch východu"

Leto 2017 sme si spestrili poznávacími výletmi. Aj vďaka dotácii mesta Prešov sme navštívili Starú Ľubovňu a jej skvostný hrad, kaštieľ v Markušovciach, Spišský hrad. Počas týchto výletov sme sa príjemne unavili, niečo nové sme sa dozvedeli, ale čo je najdôležitejšie - posilnili sme si naše kamarátstva :D

Besiedka s masérom

Dňa 9.2.2017 sme sa s našim dlhoročným kamarátom a masérom Jožkom porozprávali "O význame masáží". Dozvedeli sme sa o rôznych typoch masáži, o pomôckach, ktoré sa môžu pri masáži použiť a samozrejme aj o tom, aké blahodárne účinky má masáž pre naše telo.

Fyzioterapiou k lepšiemu zdraviu

Vďaka finančnému grantu vo výške 990 eur zdravotnej poisťovne Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti slovenska sa v našom dennom stacionári realizuje tento krásny projekt. Ďakujeme