Aktuality"Túra po hradoch a kaštieľoch východu"

Leto sme si spestrili poznávacími výletmi. Aj vďaka dotácii mesta Prešov sme navštívili Starú Ľubovňu a jej skvostný hrad, kaštieľ v Markušovciach, Spišský hrad. Počas týchto výletov sme sa príjemne unavili, niečo nové sme sa dozvedeli, ale čo je najdôležitejšie - posilnili sme si naše kamarátstva :D

"Na návšteve u nášho Ferka"

Prijali sme Ferkove pozvanie na letnú grilovačku, ej ale nám chutilo, až nás bruchá boleli :D. Ferko, si skvelý šéfkuchár, ďakujeme.

"Aby aj u nás rozkvitlo"

Krásny júnový deň sme využili na sadenie kvetiniek. Už sa tešíme na pestrofarebné, rozkvitnuté okná a chutné, voňavé kvetinky.

"Deň matiek"

Naše milé a obetavé mamičky, za všetko Vám ďakujeme a polepšiť sa sľubujeme ;)

"Fit deň"

Príjemné počasie a chuť rozhýbať sa, nás vytiahli na sídlisko Sekčov v Prešove, kde sa nachádza multifunkčné vonkajšie ihrisko. Poriadne sme si zacvičili na čerstvom vzduchu.

"Päťboj"

Dňa 28.4.2017 usporiadala Prešovská univerzita v Prešove - Fakulta športu krásne športové podujatia - Päťboj, v ktorom sme si mohli zmerať svoje sily. Keďže sme sa riadili heslom : "nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa" užili sme si množstvo zábavy.

"O dentálnej hygiene"

Dňa 29.3.2019 k nám prišli študentky odboru - zubný asistent, porozprávať o dôležitosti zubnej hygieny. Pripravili si pre nás zábavné úlohy, pomocou ktorých sme porozumeli procesu tvorby zubného kazu a spôsobu ochrany chrupu. Ďakujeme Vám ;)

Besiedka s masérom

Dňa 9.2.2017 sme sa s našim dlhoročným kamarátom a masérom Jožkom porozprávali "O význame masáží". Dozvedeli sme sa o rôznych typoch masáži, o pomôckach, ktoré sa môžu pri masáži použiť a samozrejme aj o tom, aké blahodárne účinky má masáž pre naše telo.